Mesut Özil sonrası nasıl bir Fenerbahçe olacak? | Onur Tuğrul | Geleceğe Dönüş #2

Mesut Özil sonrası nasıl bir Fenerbahçe olacak? | Onur Tuğrul | Geleceğe Dönüş #2Onur Tuğrul ve Mustafa Demirtaş, Geleceğe Dönüş’te her hafta konuları geçmişe ve geleceğe dönerek yorumluyor. Bu haftanın 2. konusu Fenerbahçe’nin transfer gündemindeki Mesut Özil…

Tüm partlar için:

#VOLE #OnurTuğrul #MustafaDemirtaş #GeleceğeDönüş #Fenerbahçe #MesutÖzil

camisetas espanyol Encuentra y descarga recursos gráficos gratuitos de Camiseta Futbol. +5.000 Vectores, fotos de stock y archivos PSD. ? Gratis para uso comercial ? Imágenes …

41 comentarios en «Mesut Özil sonrası nasıl bir Fenerbahçe olacak? | Onur Tuğrul | Geleceğe Dönüş #2»

 1. Bu Adama hızlı stoper bırde
  Kas goz ısaretlerınden anlayan
  Adamlar lazım
  Adam topu alıp depar atttımı
  Ya burak kazım ya tosun Oldu olacak fener bu ıkısınıde alsında oyun sorıtmasın Burakı alabılırler
  Lıllenın sahıbı Kulubu sarıyormus Tosunda Kurt ısaretı
  Yaptıgı ıcın ıstenmıyor

 2. Pelkasin her maç en az 1-2gol pozisyonu ve 1asisti var ilk haftalar bazen atamiyordu suan atmaya attırmaya başladı boyle giderse Alex olmaya aday bir oyuncu Defansif yönü Alexden iyi sadece biraz şansı yaver gitse 15gol veya 20gol katkısı yapar.

 3. Yanlış anlamayın ama bu adamın yaptığı yorumu ülkenin 3/2 yapar. Valencia hangi maçta topsuz savunma arkasına koşu yapmış daha çok orta sahaya yakın top alıp adam eksiltiyor gibi değil mi konuşmak için konuşanlar çok am çok yorumcu var şahsi algılamayın ama kendinizi geliştirin

 4. Vole'deki en beğendiğim program oldu bu. Ali Ece'yi falan çok severim zaten ama bazen konuşurken anılar, eskiler falan devreye giriyor onlarda. Ya da SAÇ olmadık bir muhabbet başlatıyor. Ama bu programda sadece futbol konuşuluyor.
  Mustafa Demirtaş'ın Pelkas-Mesut oyun önerisi de çok mantıklı.

 5. önce çok büyütürler sonra küfür ederek yollarlar klasik mener mahçe tavrı…daha düne kadar sırf para ve kariyeri için milli duygularını satıp almanya milli takımını tercih eden ve sonra almanyadan dışlanıp türkiyeye muhtaç kalan.. karakteri beş para etmez sıradan bir şerefsizi bu ülkede sadece mener mahçe transfer ederdi zaten…tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş..

 6. ben koyu bir fenerliyim duygusallığı bırakıp gerçeklere bakmamız lazım bu ülkeye kimler geldi geçti gitti yunanlı dediğimiz adam bile yüreğini bu ülkenin takımı için ortaya koyuyorsa gerisi boş benim sıradan fikrim güzel giden takımımızın dengesini bozmamak lütfen ama lütfen duygusallığı bırakın bir köşeye gerçekler acı olduğu kadar güzeldir benim önemsiz fikrim daha önemli noktalar varken tıransfer için oraya odaklanmamız isim boş iş önemli olan kıstas yarar ve biz kısa vadeli bakıyoruz gelecek bu isim 3.5 yıl deniliyor ve güzel ülkemin güzel takımından neler alıp gidecek lütfen mantık bakın

 7. MESUT ÖZİL İÇİN TRANSFER GÖRÜŞMESİNİN MEDYADA YANSIMASI HEM FENERBAHÇE Yİ HEM MESUT ÖZİL İ BELKİDE HATTA ARSENAL İ ZOR DURUMDA BIRAKTI. ÇÜNKÜ ARSENAL DE MALİ YÜKTEN KURTULMAK İSTİYORDU. ARSENAL TARAFTARI NIN TEPKİSİ VE BASKISI YÜZÜNDEN ARSENAL İN GERİ ADIM ATMASINA NEDEN OLDU. ARSENAL BU YÜZDEN KOLAYLIK SAĞLAMAK YERİNE ZORLUK ÇIKARTIYOR. MESUT ÖZİL DAHA FENERBAHÇE YE İMZA ATMADAN TÜRKİYE DE VE DÜNYA DA HABERLERİNİN ÇIKMASI SADECE FENERBAHÇE YE ZARAR VERİR. AYRICA MESUT ÖZİL FENERBAHÇE YE GELECEK DİYE KUDURAN DELİREN ÖFKELENEN BİR ÇOK FENERBAHÇE DÜŞMANI VAR. VE FENERBAHÇE ALEYHİNE MESUT ÖZİL ALEYHİNE KAHPECE ALGI YAPMAYA ŞİMDİDEN BAŞLADILAR BİLE. VE HATTA MESUT ÖZİL İ NASIL YAPARIZ DA FENERBAHÇE YE GELMESİNE ENGEL OLURUZ DİYE SADECE BASİT KÜÇÜK SEVİYESİZ KARAKTER DEKİ ŞAHISLARIN YAPACAKLARI ALGILARA VE GİRİŞİMLERE YELTENEN KÜÇÜK BEYİNLİ YARATIKLAR VAR.

 8. Üşenmedim baktım. Trabzonspor en son tamı tamına 2 hafta önce konuşulmuş. 2 haftadan bu yana Trabzonspor'un geçtiği tek bir video dahi yok. Komik olansa bu kanal tarafsız bir futbol yorumu yaptığını söylüyor 🙂 Siz kendi tuttuğunuz takımları konuşmaya devam edin. Bu kanala abone olan tek bir Trabzonsporlu varsa eğer kendine Trabzonsporluyum demesin. Hadi eyvallah.

 9. mesut arsenal'de mkhitaryan (ki kendisi de 10 numaraydı) ile birlikte muazzam top oynuyordu. ikisi birlikte göze hoş gelen bir futbol oynuyorlardı. burada bence iş hocada bitiyor. ikisinden de maks verim almak için hocanın bi formasyon bulması lazım.

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *